MINIGAMES

Nu Pagadi 3D v1.01 download (ve Windows 10 je nutno nastavit kompatibilitu s WinXP)
Předělávka staré elektronické ruské hry, kde vlk sbírá vajíčka - BOMBA!!!
USA Casino v1.2 Level 11/98 (nefunguje ve Win7 ani Win10) Kolekce několika hazardních her (ruleta, jednoruký bandita, ...).
Gomoku++ v2.1 download Graficky jednoduché, ale docela obtížné piškvorky.
Worms Realtime download Předělávka veselé tahové akce červíků (Worms) do realtime podoby. Je to teda docela nářez! :)
Puzzle download Máte skládat rozstříhaný obrázek. Celkem nuda že, ale tato hra mě zaujala tím, že si jako obrázek můžete vybrat jakýkoli vlastní.
Člověče nezlob se! download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Člověče nezlob se v jednoduchém českém provedení.
Pexeso v1.0 download Pexeso, kde je možné vkládat i vlastní sady obrázků.
Memory Quickie Steam (zdarma) Další jednoduchá hra stylu pexeso s obrázky se zvířecími a fantasy postavami. Má 4 obtížnosti (velikost hracího pole) 4x4, 6x4, 6x6 a 6x8 polí. Zdarma je i DLC s novou sadou obrázků (ovoce a zelenina). Dostáváte body a ve výsledcích uvidíte, jak jste se umístili s jinými hráči na internetu. Ikonou kafíčka můžete hrát bez časového limitu a bodování, prostě jen tak pro relax. Jen škoda, že není více sad obrázků. Při více hrách za sebou se vám tak asi v paměti budou plést umístění obrázků z minulých her. Přidání vlastních obrázků bohužel možné není, protože obrázky jsou v nějakém formátu *.xnb.
Wilma Tetris download Tetris, který vám ve speciálním Night režimu nabízí i trochu polygonové erotiky... :)
Battleship Chess download Graficky jednoduchá, ale velice zajímavá hra s lodičkama. Na čtvercovém plátku máte několik lodiček, které vidí jen na určitou vzdálenost (2 políčka) okolo sebe a vždy se střídáte s protihráčem (CPU) a můžete s jednou lodičkou pohnout a (většinou) 2x vystřelit. Na určitých políčkách se nalézají bonusy (dohlednost, munice, oprava). Bohužel je zde pár nejasností, které jsem nepochopil, ale jinak je to docela zábavná záležitost.
Camgoo download Velmi originální hra ke které potřebujete kameru (stačí jednoduchá malá webkamerka, nebo můžete použít i digitální foťák jako já). Hra potom obraz z kamery zobrazí na pozadí animovaného prostředí a vy svými pohyby buď hlavičkujete s balónem, nebo mlátíte rukama piráty skákající na vás z pirátských lodí. Demo je bohužel omezeno pouze na tyhle dvě verze hry a po každých 2 hrách je ho nutno restartovat, aby jste mohli hrát dál.
Toubou
download
Freeware předělávka bombastické hry z Playstationu s názvem Kurushi. Dlouho jsem ji hledal a konečně jsem ji našel. Proti vám se valí různé obrovské koule (v originále krychle) a vy je máte pokládáním náloží na políčka vyhazovat do vzduchu.Pokud nestihnete utéct, tak plesk! :) Jednoduchá grafika, ale hratelnost TUTOVÁ!!! Původní hru z Playstationu lze rozjet na emulátoru. Viz. Kurushi.
Timeblasters download Skvělý remake Bombermana či Dyna Blastera. Polož bombu a uteč... V této předělávce vás v singleplayeru čeká 5 levelů s růzými nepřáteli, kteří po vás i střílí, nebo v posledním pátém i had, jež na sebe nabaluje hliněné sochy (sloužící jako výplň mezi zdmi), což je pěknej mazec! :) Levely si můžete procvičit i bez toho, abyste do nich mohli postoupit.
Dostihy 3000 DeLuxe v1.1 download nebo download
(ve Win7 a Win10 je nutné použít nastavení kompatibility s Windows XP)
Slavná desková hra převedená na PC. Klasicky hážete kostkou, chodíte po oválném herním plánu, nakupujete koně, služby okolo a stavíte koně do dostihů... Sice trpí poněkud velkou zabugovaností, ale myslím, že časem to autoři doladí.
Playboy 2 + 2002 + 2003 2: Level 7/99, Score 66/1 nebo download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)

2002: download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)

2003: download
Po spuštění této hry vám na monitor vyskáče několik okýnek a vy v nich máte klasicky Windovsowskými roletkami chodit po diskotékách, koupalištích, hospodách, atd... a balit holky. Když si nějakou dobu nevrznete, tak jste prohráli. :)
Power Republic download Velice zajímavá a chytlavá tahová strategie. Máte v ní na výběr ze čtyř stran. Skirmish lze spustit až ze čtyřmi protivníky na různě velké mapě a to na vyhlazení, výši skore, nebo na počet tahů. Čtyři typy jednotek (pěšáci, tanky, stihačky a artilerii) vyrábíte v základnách, jež lze stavět na označených políčkách. Jako surovina je zde pouze energie, která vám dorůstá každým tahem sama. Jednotky lze měnit i na bitevním poli či je uzdravovat. Pokud si nahamouníte dostatek energie, tak můžete zvyšovat sílu vašich jednotek.
Letteria download Graficky velmi jednoduchá hra, jejíž styl se podobá hře Typing of The Dead. Místo zombíků ovšem máte sestřelovat pouze bubliny padající z horního okraje obrazovky psaním písmen na klávesnici. - Dokonalé prověření toho, jak rychle umíte psát na klávesnici. Bohužel jsem nikde nenašel volbu na to, aby padala celá slova a pořád padají jenom chaoticky jednotlivá písmena.
Notes download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Opět variace na Typing of The Dead. Vašeho avatara představuje krychlička uprostřed obrazovky a na vás se řítí pojmenované kuličky, jež sestřelujete napsáním jejich názvu. Nepřátelé mají různé ikony, podle kterých poznáte jaký bonus vám navíc přidají. Například zpomalení času, takže máte víc času na psaní. Pokud se divíte, jako já, že něco nefunguje, tak si Entrem vymažte to co jste napsali a nestihli, nebo se překlepli - je to dost vopruz, muset to mazat. Na druhou stranu si můžete podvádět tak, že si zeditujete slovník v souboru "sanat.txt" a napíšete si tam třeba jen "a". :) Takhle si naklepete i v nejtěžší obtížnosti třeba 1209 bodů, jako já a budete na 6 místě na online score. :) Dobrá prdel je taky napsat si tam sprostá slova, která dokonale vystihnou to, na co při hraní myslíte. :) 
Na rozkaz krále hrát on-line (bohužel už nefunguje)

na druhou stáhnutelnou verzi už jsem taky nenašel odkaz, tak snad se na mě autor nebude zlobit:
download
Možná si vzpomínáte na zajímavou knižní hru stejného jména, která se hrála tak, že jste házeli kostkou nebo vybírali z možností a skákali ze stránky na stránku. No a nyní je vše v elektronické podobě, sice bez obrázků, ale docela povedené! Jedná se o 2 hry se stejným obsahem od různých autorů. Jednu můžete hrát online v internetovém prohlížeči a druhou si můžete stáhnout a spustit bez instalace.
Planets Under Attack Steam (klíč zdarma se dá získat na dlh.net), nebo ZOOM. Zajímavá hříčka, kde dobýváte planety. Před vámi je planetární systém, kde různě obíhají planety po svých oběžných drahách a vy prostě posíláte ze svých planet útočné lodě na planety nepřátel. Vaše planety můžete různě upgradovat. Hru provází i příběh dělaný rozhovory nepřátelských ras před každou mapou. Nechybí i různí bossové, kteří vám dají zabrat. Na vyšší obtížnost máte v misích ještě sekundární úkoly, za něž získáváte speciální body. Kromě kampaně si můžete zahrát i mise, jež si můžete nastavit, jak chcete. Podvádět se dá pomocí univerzálního cheateru Cheat Engine. ;) Hra je v češtině (jen dabing je anglický).
Planet TD Steam (2,39 EUR). Hra typu "Tower Defense". Na vaši základnu se po cestě hrnou vlny nepřátel a vy podél cesty umísťujete obranné věže různých typů, abyste nepřátele nenechali dojít do cíle. Ve hře je 6 typů věží, 4 planety s různou obtížností s 25 typy nepřátelských jednotek. Věže se vám nepoškozují, ale můžete je upgradovat, abyste jim zvýšili dostřel, nebo zvýšili poškození, které způsobují. Věže můžete upgradovat nejen v jednotlivých levelech, ale i celkově v hlavním menu za jakési zkušenostní body. Při umístění nové věže máte tak větší šanci, že nově umístěná věž už bude upgradovaná. Grafika je taková moc umělá jednoduchá 3D, ale tak postačující. Peníze i zkušenostní body lze jednoduše cheatovat pomocí univerzálního cheateru Cheat Engine.
Ultimate Tower Defense Steam (0,99 EUR) Další hra žánru Tower Defense, kde máte pomocí stavění obranných věží bránit základnu proti vlnám nepřátel. Na Steamu stojí pouhých 0,99 euro. Hra běží na Unity enginu a obsahuje 4 úrovně, každou po 15 levelech, jež můžete hrát ve 3 obtížnostech. Bohužel je přístupná jen první úroveň a další 3 jsou zamčené. Ve hře sbíráte nějaké body, za které by se zřejmě měly levely odemykat, ale nějak to nejde. Hra je vůbec nějaká nedodělaná. Chybí nějaké informace o věžích (jejich cena, nebo poškození které způsobují). Hra se nedá z herního menu ani ukončit, protože tam na odchod ze hry není položka a musíte ji ukončit natvrdo Alt + F4. Vlevo nahoře se ukazuje: "Log in failed", ale nikde není možnost se přihlásit... Steam nikde neuvádí, že by se jednalo o předběžný přístup, ale asi to bude nějaká rozpracovaná hra a snad na ní autoři ještě zapracují.
Ve hře je 6 typů věží: raketové, protiletecké (střílí i na pozemní cíle), dělové, kulometné, laserové a revolverové. Každou věž lze upgradovat v 6 stupních a každý upgrade stojí 5 dolarů. V každém levelu vás čekají 4 až 13 vln nepřátel (podle výše levelu). Navíc máte k dispozici i 4 omezené extra pomocníky: 5x násobič na kredity za zabité nepřátele, obranný bonus základny, zmražení útoku (nepřátelský útok uvízne ve sněhové vánici) a šipka nahoru, která ani nevím, co dělá, protože ve hře prostě chybí popisky. Na podvody ve hře lze snadno použít univerzální cheater Cheat Engine.

STAVĚNÍ MOSTŮ:

   
Bridge Builder v12.18.00 (recenze: Level 2/2001), download Tak toto je dámy a pánové bomba BOMBA! Je to sice jenom demo s 15 levely, kde (a teď se podržte) stavíte MOSTY! Musíte je postavit tak, aby přes ně mohl přejet vlak a nespadl. Myší jednoduše vytváříte na čtverečkovém pozadí jednotlivé železné příčky mostu. Až je most hotový (teda až si myslíte že bude držet :-) ) kliknete na test, run rain a vláček jede,... ŽBLUŇK :-)) Tato hra dokáže simulovat skutečné fyzikální zákony. A jestli si myslíte, že je to hra jenom pro pár šílenců, co se vyžívají v takových stupidních hříčkách, tak to teda jste na pěkném omylu!!! Tato hra je totiž neuvěřitelně chytlavá a hratelná pro každého!!!
Pontifex 1 + 2 1: demo v10.19.01 - download

2: download (+ update v1.05 na plnou verzi)
Vylepšená verze dema na tuto hru ve které je grafika ve 3D, při testu se můžete přepnout do pohledu strojvedoucího a prostor pro stavbu není vůbec omezen a můžete stavět třeba i kilometr vysoko - ovšem kde na to vzít prachy, že? :-)
Bridge Construction Set demo v1.39 download Další generace této hry.
(šipky - pohyb kamery, Shift + šipky - rotace, Q, Z - zoom, E (Shift + E) - centrování.)
Bridge It! demo v1.2 download Opět vylepšené pokračování, jež lze spustit jen na grafikách GeForce FX a novějších a vyznačuje se zatím nejlepší grafikou v sérii. Sice je to nic moc, ale voda se celkem povedla. Navíc jsou ve hře i nové stavební prvky, jako hydraulické písty s nimiž je možné vyrobit most, co se zvedne před projíždějící lodí. Celkem demo obsahuje 8 levelů.
Forts Steam. Taková kombinace Bridge Builderu a Wormsů. Kromě stavění pevností (stejným způsobem, jako se staví mosty) bojujete s týmem protivníka, který si rovněž staví pevnost a ostřelujete se navzájem. Kromě dřevěných a železných dílků a lan můžete stavět i doly na železo, elektrárny, sklady, výzkumné středisko na upgrady a samotné ozbrojené vojáky. Hra obsahuje jednu kampaň, skirmish (35 map), multiplayer i editor. Bez boje si můžete hrát v sandboxu (80 map) a nastavit si i neomezené železo a energii. Systém boje jsem nějak nepochopil, takže jsem hrál jen sandbox, ale i ten je docela zábavný. Stavění různých megalomanských staveb tak, aby nespadly je docela prča. :) Ůplně rovnou stavbu, jako podle pravítka asi nepostavíte, protože se vám stavba neustále kroutí a nahýbá a nový dílek je prostě při výkyvu umístěn tam, kam to jde. Na dílcích je i vidět namáhání (červený - velký tlak, modrý - velký tah, pokud dílek bliká danou barvou, tak už dlouho nevydrží). Pokud něco pokazíte a stavba se zhroutí, tak můžete jít v podstatě od začátku - hra totiž nemá save. Taky mě někdy štvalo, že někdy lze a někdy nelze umístit do terénu nový záchytný bod. Pod budovy nejde, nevím proč, dát železný nosník, ale jen dřevěný. Hra nemá češtinu. Na Steamu hra stojí 15 euro, ale já ji získal od Humble Bundle v nějakém balíku.

MINIGOLF:

   
Wini Golf download Velmi jednoduchý 3D minigolf.
Mini Golf Pro download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Jednoduchý 3D minigolf. Několik různých zajímavých hřišť. Například vesmírné s gravitačními poli a podobně.

LODĚ:

   
Lodě Win 1.0 download Hra lodě v elektronické podobě. Je možné hrát i proti počítači nebo sledovat hru dvou počítačů. :)
Superb Ship Wreckers download Opět lodě v elektronické podobě.

KULEČNÍK:

   
3D Ultra Cool Pool download (+ update na plnou hru v1.01us Score 74/1) 3D simulace billardu (či co to je za druh kulečníku) SUPER! Grafika, ovládání, hratelnost,... Když trochu zeditujete soubory, tak můžete změnit barevnou hloubku na TrueColor. Stačí přepsat v konfiguračním souboru počet barev 256 na číslo udávající 32bit paletu, tedy:4294967296. ;)
Carom 3D v5.31 download Skvělý freewarový kulečník pro více hráčů, nebo i singleplayer tréning v docela hezké 3D grafice.
Pool 2D - Poolians Steam (zdarma)
Kulečníkový program, kde můžete hrát online, nebo sami proti počítači. Jeho grafická stránka ovládacího rozhraní je poněkud odbytá. Malá tlačítka s mrňavým písmem a ne zrovna intuitivní rozhraní. Pokud chcete hrát sami, nebo proti AI, tak postupujte následovně: na levé straně vyberte některou "practice" lobby/ klikněte na nějaký prázdný stůl/ klikněte vpravo dole na modré tlačítko "Practice". Můžete hrát. Kliknutím vlevo dole na "Preferences" můžete změnit obtížnost AI, nebo dát i volnou hru bez AI. Kliknutím myši zamknete úhel tága a stisknutím, držením levého tlačítka myši a tahem nahoru a dolů (kdekoliv na obrazovce) určujete sílu úderu.

MINY:

   
Narkomania 2.20 download Trošičku upravená hra z Windows (Miny).  Čtvercová síť políček a vy musíte odkrývat jednotlivé políčka, ale neodkrýt políčko na kterém je mina, jinak jste prohráli. Abyste to neměli tak těžké, tak každé políčko, které sousedí s minou nese číslo s kolika minami sousedí.
Global Mines download A opět Win. Miny s možností obrovských herních obrazovek.
Hex Mines 4.0 download Další varianta Windowsáckých Min. Tentokrát si můžete zvolit třeba i hexová políčka (šestiúhelníčky).

LINES:

   
5 Star Free Lines 2.2 download
(ve Win7 64bit je nutné použít nastavení kompatibility s Windows XP/ ve Windows 10 to není nutné))
Na čtverečkovém herním poli vám neustále každý tah přibývá určitý počet barevných kuliček, které musíte (vždy každý tah jen jednu) přesunout tak, aby jste dostali do řady alespoň 4 ? 5 , kteréžto zmizí. Prohrajete, když se zaskládáte a nové kuličky nemají kam přibývat.
Lentilky 1.00 CZ Level 3/2001
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Prakticky to samé jako 5 Star Free Lines, ale v hezčí grafice a s papouškem, který komentuje dění :-)

 BOULDER DASH:

 Recenze: Score 32  
City Mining download Hra typu legendárního Boulder Dash. Pro ty co neznají: Nalézáte se v takovém bludišti kde něco můžete svým postupem uhryzat a něco ne (balvany), ty ale můžete posouvat, ale pouze jeden, více neutlačíte. Nalézají se zde bonusy, které k dalšímu postupu sebrat musíte (klíče) a na závěr se dostat do dveří. Musíte u toho ale velice přemýšlet, aby jste si cestu nezaterasili (kameny totiž, když je uvolníte, tak padají).
Hafík 1.1 download Další hra typu Boulder Dash v hlavní roli s pejskem. Bohužel hra, když ji maximalizujete, tak po každém dohraném levelu zahlásí "Runtime Error" a spadne. Musíte ji tedy hrát bez maximalizace - víc toho ale stejně neuvidíte.
Rox download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Opět variace na slavný Boulder Dash se skvělou modrou zubatou hlavičkou :)
Anakin`s Boulder Dash + 2 1: download

2:  download

Recenze na původní díly (klasika): Level 12/2006
Další povedená variace na klasickou hru. Druhý díl je sice v lepší, ale pomalejší grafice.
Cave Chaos 3 v1.2.2 download (nefunguje ve Windows 10)
Zajímavý klon Bouldera, který je zajímavě křížený s Bombermanem. V některých levelech je totiž možné sbírat bomby a pokládáním těchto bomb vyhazovat do luftu neprostupné zdi. zajímavé.
Natto Cat v1.4 download Další Boulder Dash klon tentokrát s kočičí hlavou v hlavní roli. V herním poli jsou i různí nepřátelé, které musíte odstraňovat padajícími šutry.

MOORHUHN:

   

Moorhuhn 3

download Nejnovější Moorhuhn, kde vám mimo jiné navíc mezi slepicemi lítají nějaké kačeny a ty střílet nesmíte :)
Moorhuhn 2

+Winter Edition (zimní edice)

+ X XS v11
download Po dvourozměrné ploše představující přírodu poletují slepice a vy jich máte v časovém limitu myší co nejvíce postřílet. Pravé tlačítko myši slouží k nabíjení.
Chicken Shoot CZ

Chicken Shoot demo 2 EN

Chicken Shoot X-mas 3002 demo D/EN

Chicken Shoot Easter Edition

download
Chicken Shoot:
Vánoční edice klonu Moorhuhnu kompletně v češtině. Taktéž střílení slepic.

Chicken Shoot demo 2:
Nové demo v angličtině a z divokého západu - indiánské slepice. :)

Chicken Shoot X-mas 3002 demo:
Vánoční edice - co dodat? :)

Chicken Shoot Easter Edition:
Velikonoční edice klonu Moorhuhnu odehrávající se ve slepičárně... :)


KVADRAGON:

   
Kvadragon v1.55 cz download
(Hra ve Windows 7 64 bit chvílema zamrzá, ale za chvíli zase běží dál/ ve Windows 10 jsem si toho nevšiml)
Hra pro dva hráče (druhého může zastoupit počítač). Na obdélníčkovém hracím poli jsou dva druhy kamenů (ze začátku 2 ? 4 ??? pro každého) a vy je můžete buď kopírovat (pouze na sousední políčko) nebo přesouvat (do určitého dosahu). Po každém přesunutí kamene dojde k obarvení kamenů soupeře, které jsou v dosahu jednoho políčka okolo přesunutého kamene. Prohraje ten, kdo má po zaplnění celé plochy méně kamenů, nebo mu soupeř přebarví všechny jeho kameny.
Oktagon v1.0 download
(Hra ve Windows 7 64 bit chvílema zamrzá, ale za chvíli zase běží dál/ ve Windows 10 jsem si toho nevšiml, jen je třeba hru instalovat, jako správce)
Další variace Hexagonu.

TELEVIZNÍ SOUTĚŽE:

   
Milionář

+ Chcete být milionářem?
Milionář:
hrát on-line

Chcete být milionářem:
PPK 14/2002, nebo download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Milionář:
Obdoba televizní soutěže na Nově. Nechybí dokonce ani pomoc diváků. Hra běží v internetovém prohlížeči.

Chcete být milionářem:
Hra běží v DOSovém okně.
Pálí vám to? download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Elektronická obdoba soutěže na TV NOVA. Bohužel slovní zásoba je velmi malá, ale přidávání nových slov je možné pomocí internetu.
Pálí nám to! SE download Další povedená předělávka televizní soutěže.

ŠACHY:

   
Chessmaster 10 3*CD, oficiální stránky Nejlepší šachový program, který je dneska k mání - co k tomu dodat. Hrát můžete s 187 různými lidmi s bodovým hodnocením od 23 do 2929 bodů (samotný program Chessmaster) a to jak se světovými velmistry, tak i obyčejnými lidmi. Vybrat si soupeře můžete ve vyhledávání (žena/muž/score/věk). Samozřejmostí je možnost hrát hru po síti či internetu. V singleplayeru můžete hrát rovněž Tournament, prohlížet si záznamy slavných her či se učit v Tutoriálu. Na výběr je mnoho různých typů 2D i 3D figur mezi kterými můžete přepínat i během hry. Ovládací rozhraní menu hry je poněkud netypické a nějakou dobu trvá než si na něj zvyknete a chtělo by to češtinu. Hra běží bez problému i ve Windows 7 64 bit.
Chess Ultra Steam, nebo Epic Games
Další šachový program, který jde hrát i ve VR (virtuální realitě). Dá se hrát jak proti počítači, tak i druhému hráči u PC, nebo přes internet. Nabízí 4 varianty pozadí, 4 typy figurek a 6 materiálů figurek. Mezi DLC je navíc zdarma set figurek na motivy Velikonočního ostrova. Můžete hrát klasické hry, turnaje pro 4 až 32 hráčů, nebo i výzvy, jako třeba "Mat to 3 tahů" a podobně. Obtížnost lze nastavit v 10 stupních. Pro začínající hráče jsou tu i tutoriály, které vás hru naučí. Češtinu bohužel hra nemá.
Dáma 2004 download Dáma - co jiného. V češtině a velmi povedená.
Battle Master 1.0 download Šachy. Je možné sledovat i zápas PC vs. PC.
Šachy 1.8.4.0 CZ download Šachy. Je možné sledovat i zápas PC vs. PC.
Dream Chess v0.2.0 download Šachy. Jednoduché freewarové provedení. Lze měnit typy figur.
Hell Chess v1.3 download Šachy. Jednoduché šachy, jež lze hrát i po internetu, nebo síti.
Real Chess 3D download Opět povedené šachy, jež je možné hrát jak po internetu, tak proti počítači.
Shaag Chess download Taky povedené šachy. Je možné hrát jak proti počítači, proti člověku (jen u jednoho PC), nebo sledovat hru dvou počítačů. Lze nastavit obtížnost počítače v 5 stupních.
Chess Mafia download Povedené šachy, jež lze hrát jen proti počítači. Jen škoda, že se položky menu špatně naklikávají.

KARETNÍ:

   
123 Free Solitaire v10.0 download Mnoho různých druhů karetních her Solitaire, kde máte za úkol poskládat karty po sobě do balíčků. Při instalaci si dejte pozor a kdykoliv se bude mluvit o jiném softwaru, než 123free solitaire, tak dejte "Decline", jinak si nainstalujete i hromadu balastu. Soubor, který si stáhnete z oficiálních stránek taky není samotná hra, ale jen její stahovač. :(
Free Solitaire 4.01 oficiální stránky (hra tam ale nějak není..., jejím nástupcem je asi Pretty Good Solitaire) Mnoho různých druhů karetních her Solitaire, kde máte za úkol poskládat karty po sobě do balíčků.
MsHearts Windows Hra typu Solitaire, kde máte za úkol poskládat karty po sobě do balíčků.
Mariáš 3.0beta

Becherovka Mariáš
download 

download
Mariáš - co jiného.
Karetní hra prší download Karetní hra.
Ferbl download Karetní hra.
Solitaire Maniac v2.1 download Mnoho různých druhů karetních her Solitaire, kde máte za úkol poskládat karty po sobě do balíčků.
OKO 2.02 download
(nefunguje ve Win7 ani Win10)
Karetní hra Oko.
Sandy Prší download Karetní hra Prší, během které na vás civí ženská. Bohužel jsem vyhrál, ale vona nic. :( :) Součást větší placené hry Sandy (něco jako Playboy).
Prší v1.2 download Karetní hra.