Life is Strange (4): Double Exposure

Oficiální stránky
Výrobce: Deck Nine Games (USA)
Datum vydání: 29.10.2024
Hodnocení: (8)/10
Žánr: Adventura - 3D.
Obchod/ Download: Steam.
Preview: Tiscali Games , Tiscali Games 2, Zing, Zing 2 a Zing 3.
Návod: Není.
Čeština: Překladatelský tým už je nažhavený. :)
Multiplayer: Ne.
Editor: Ne.
Kompatibilita s Windows XP: Ne.
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit): Ne.
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit): OKPreview:
ANO!!! SEN SE STÁVÁ SKUTEČNOSTÍ A SÉRIE LIFE IS STRANGE PŘICHÁZÍ S NOVÝM DÍLEM, KDE BUDE HLAVNÍ HRDINKOU OPĚT STARÁ ZNÁMÁ MAXINE CAULFIELD!!! FUCK YES!!! :)
Tahle novinka na mě z ničeho nic vyskočila na Facebooku krátce po oznámení v neděli 9.6.2024 a ani nevíte, jakou mi to udělalo radost. :)
Max už by mělo dnes být 29 let. Je narozena 1995 a pokud se bude hra opět odehrávat 2 roky zpět od data vydání hry, jako tomu bylo u prvního dílu (tedy 2022), tak by jí mělo ve hře být 27 let. Pravda, ani já bych jí nepoznal, ale jelikož ji opět dabuje Hannah Rebecca Telle, tak ji v traileru poznáte. :) Bylo vydáno i video přímo ze hry. Hra bude pracovat s oběma konci původní hry a je tedy možné, že se ve hře objeví i Chloe! Dle kterého konce se bude hra chovat určíte na začátku hry v jednom rozhovoru. Max, jež je teď fotografkou na prestižní Caledon univerzitě ve Vermontu (opět vymyšlená škola), se sice zařekla, že svou superschopnost vracet čas už nikdy nepoužije, ale když najde svou skvělou kamarádku Safi zavražděnou, tak se o to pokusí, ale poněkud jiným způsobem. Ve hře budeme s Max moci vstupovat do jiné časové dimenze, v níž je Safi na živu, komunikovat s ní a snažit se její vraždu vyšetřit. V obou dimenzích se ale vrah bude stále pokoušet svůj čin dokončit...
Na hře pracují autoři prequelu Before the Storm a True Colors, američtí Deck Nine Games a na grafice je to znát, protože to vypadá hodně podobně jako True Colors.
Plusy:
Max je zpět!!! :) Ready for the mosh pit shaka brah? :)
Vyjde to ještě tento rok!
Mínusy:
Deck Nine se s BtS a True Colors zrovna moc nepředvedli, ale tak, snad to bude dobré! :)
Jako ta cena Ultimátní edice za pár oblečků navíc 79,99 EUR je poněkud přestřelená.

DLC:
Hra bude k dispozici ve 3 verzích: Standard, DeLuxe (+Spooky a Decades outfit) a Ultimate (DeLuxe + Final Fantasy VII outfit, Fan Favorite outfit, Paw Prints outfit a Exclusive Cat Content - nějaký minipříběh o kočce). Při předobjednávce Ultimátní edice navíc můžete hrát první dvě kapitoly o 2 týdny dříve.Ovládání:
W, S A a D - pohyb.
Shift - běh.

Cheaty:
Uvidíme...