Teenagent (Agent Mlíčňák)

Oficiální stránky: Nejsou.
Výrobce: Metropolis Software (Polsko)
Datum vydání: 1995
Hodnocení: 6/10
Žánr: Adventura - Point and Click.
Obchod/ Download: GOG (EN, zdarma), česká verze Bonusweb (rovněž zdarma).
Recenze: Není
Návod: Bonusweb, Abecedaher.

YouTube.
Čeština: Ano (Agent Mlíčňák), Teenagent z GOGu ne, ale lze ji tam dát jednoduše tak, že nainstalujete GOG verzi a celý obsah české verze překopírujete do nainstalované hry.
Multiplayer: Ne
Editor: Ne
Kompatibilita s Windows XP: OK (S Agentem Mlíčňákem se nemusíte moutnovat a nastavovat v DOS Boxu, stačí nainstalovat Teenagenta z GOGu, který už v sobě nastavený DOS Box má a českého Mlíčňáka do nainstalované hry překopírovat a přepsat soubory)
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit): OK (S Agentem Mlíčňákem se nemusíte moutnovat a nastavovat v DOS Boxu, stačí nainstalovat Teenagenta z GOGu, který už v sobě nastavený DOS Box má a českého Mlíčňáka do nainstalované hry překopírovat a přepsat soubory)
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit): OK (S Agentem Mlíčňákem se nemusíte moutnovat a nastavovat v DOS Boxu, stačí nainstalovat Teenagenta z GOGu, který už v sobě nastavený DOS Box má a českého Mlíčňáka do nainstalované hry překopírovat a přepsat soubory)Recenze:

Polská střeštěná adventura, jejímž hlavním hrdinou je puberťák Kevin Hoppes. Tajná agentura "Hurvínkovo spasení", která se věnuje záhadným nevyřešitelným případům, si jej najme na radu jedné fiflajífí veštkyně na případ záhadného mizení zlata z bankovních trezorů. Kevin musí nejdříve projít tréningem v táboře agentury a pak je vyslán, aby pronikl do vily podezřelého zbohatlíka Pankráce Oblouka. Na své cestě se stihne i zamilovat do krásné (P)Anny. Čeká vás celkem pěkná smršť legračních animací, rozhovorů a samozřejmě nevšedních kombinací předmětů. :)
Plusy:
Skvělé humorné situace. Parádní český překlad o který se postaral nestor českých herních recenzentů Andrej Anastasov.
Mínusy:
Hra nemá dabing. Jen hudbu a něco málo zvukových efektů. Grafika je už dost zastaralá. Hra je celkem krátká.

Ovládání:
Levé tlačítko myši - okomentovat/ prohlédnout.
Pravé tlačítko myši - použít/ akce/ rozhovor.
F1 - menu.
Levý horní roh obrazovky - inventář.

Cheaty:
Save.