Přítmí

Oficiální stránky: Nejsou.
Výrobce: V-Tech / Časopis Score (Česká republika)
Datum vydání: 1999
Hodnocení: 6/10
Žánr: Adventura - Point and Click.
Obchod/ Download: Score 69/1, nebo download.
Recenze: Ne
Návod: Score 71, Score CD 97 nebo abecedaher.cz.

YouTube playlist (první tři videa playlistu).
Čeština: Kompletně v češtině.
Multiplayer: Ne
Editor: Ne
Kompatibilita s Windows XP: OK
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit): Instalace hry je 16 bitová aplikace a nefunguje. Řešením je hru nainstalovat ve Windows XP a pak prostě nakopírovat do Windows 7. Pokud nemáte přístup k počítači s Windows XP, tak jsem hru nainstalovanou ve Windows XP nahrál na Webshare. Obsah archívu stačí nakopírovat někam na disk a spustit.
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit): Instalace hry je 16 bitová aplikace a nefunguje. Řešením je hru nainstalovat ve Windows XP a pak prostě nakopírovat do Windows 7. Pokud nemáte přístup k počítači s Windows XP, tak jsem hru nainstalovanou ve Windows XP nahrál na Webshare. Obsah archívu stačí nakopírovat někam na disk a spustit.

V tomto systému je ale na obrazovce na spodu takový černý pruh, takže nevím, když tam budou nějaké aktivní předměty, jestli půjdou nakliknout. :/


Recenze:
Fotková detektivní adventura od redakce časopisu Score. Vypráví o jednom fotografovi, který bude na vlastní pěst vyšetřovat záhadnou vraždu, ke které se náhodou připletl. Celá hra se odehrává na černobílých fotkách bez jakékoliv animace a je plně česky namluvena a otitulkována.
Plusy:
Hraje tam můj oblíbenec: Michal "Wolf" Rybka!!! Zajímavý temný příběh.
Mínusy:
Zmatené ovládání, statické střídající se fotky - nic pohyblivého.

Ovládání:
Levé tlačítko myši - vše

Cheaty:
Nemám.