Přítmí

Oficiální stránky Nejsou
Výrobce V-Tech / Časopis Score (Česká republika)
Datum vydání 1999
Hodnocení 6/10
Plná Score 69/1, nebo download.
Recenze Ne
Návod Score 71, Score CD 97 nebo abecedaher.cz
Update Ne
Čeština Kompletně v češtině.
Multiplayer Ne
Editor Ne
Kompatibilita s Windows XP OK
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit) Instalace hry je 16 bitová aplikace a nefunguje. Řešením je hru nainstalovat ve Windows XP a pak prostě nakopírovat do Windows 7. Pokud nemáte přístup k počítači s Windows XP, tak jsem hru nainstalovanou ve Windows XP nahrál na ulozto.cz. Obsah archívu stačí nakopírovat někam na disk a spustit.
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit) Instalace hry je 16 bitová aplikace a nefunguje. Řešením je hru nainstalovat ve Windows XP a pak prostě nakopírovat do Windows 7. Pokud nemáte přístup k počítači s Windows XP, tak jsem hru nainstalovanou ve Windows XP nahrál na ulozto.cz. Obsah archívu stačí nakopírovat někam na disk a spustit.

V tomto systému je ale na obrazovce na spodu takový černý pruh, takže nevím, když tam budou nějaké aktivní předměty, jestli půjdou nakliknout. :/


Recenze:
Fotková detektivní adventura od redakce časopisu Score. Vypráví o jednom fotografovi, který bude na vlastní pěst vyšetřovat záhadnou vraždu, ke které se náhodou připletl. Celá hra se odehrává na černobílých fotkách bez jakékoliv animace a je plně česky namluvena a otitulkována.
Plusy:
Hraje tam můj oblíbenec: Michal "Wolf" Rybka!!! Zajímavý temný příběh.
Mínusy:
Zmatené ovládání, statické střídající se fotky - nic pohyblivého.


Ovládání:
MYŠ LEVÁ - vše


Cheaty:
Nemám.