Armored Warfare

Oficiální stránky
Výrobce: Obsidian Entertainment (USA)
Datum vydání: 2015
Hodnocení: 7/10
Žánr: Simulátor.
Obchod/ Download: Steam, nebo z oficiálních stránek. (POZOR, pokud máte hru rozehranou mimo Steam a nainstalujete si Steam verzi hry. I když se vám pod vašim původním účtem podaří přihlásit, tak začínáte úplně od začátku!)
Recenze: Není.
Návod: Není.
Čeština: Ne.
Multiplayer: Ano - pouze.
Editor: Ne.
Kompatibilita s Windows XP: Ne.
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit): Oficiální stránky: OK

Steam: Steam již tento systém nepodporuje.
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit): OK


Recenze:

Po World of Tanks a War Thunder jsou tu opět další líté multiplayerové boje tančíků. Tentokrát je na rozdíl od WoT a WT, kde byly taky z druhé světové války, hra zaměřena na poválečné typy tanků až po současnost. Pro začátek máte k dispozici americký M113 a ruský PT-76. Zpřístupňování nových tanků je hodně rychlé - po cca 3 bitvách se dá upgradovat na další tank. Bohužel ve free účtu je přístupných pouze 6 tanků: M113, Patton 48, LAV-150, PT-76, M41 a T-54. Další si sice můžete koupit, ale hrát s nimi nemůžete. Jinak se hra od svých předchůdců prakticky vůbec neliší. K dispozici jsou různé upgrady atd... Hra obsahuje i coop režim, kde s reálnými spoluhráči hrajete mise proti počítačem řízeným protivníkům. Na začátku se ovšem točí dokola snad jen 3 mise... Realistika je dle mých zkušeností dost špatná. Podle informací z oficiálních stránek by měly mít tanky zásahové body, ale mě teda připadá, že je úplně jedno, kam střílím. Klidně i zepředu, kde by měl být nejsilnější pancíř.
Plusy:
Je to opět ZDARMA!!! Samozřejmě si můžete za reálné peníze pořídit herní měnu, nebo zakoupit Premium účet. Hra je zábavná stejně, jako její předchůdci. Novější tanky než ve WoT a WT. Rychlé upgrady na další tank.
Mínusy:
Ve free účtu pouze 6 tanků a omezený počet map. Nevím proč hra neustále zdržuje půlminutovým odpočítáváním, když už jsou všichni hráči připraveni. Herní klient se tlačí na druhý (pomalý) disk, než aby se instaloval na systémové SSDčko.

Ovládání:
W, S, A, D - pohyb.
Levé tlačítko myši - střelba.
Kolečko myši - zoom.
C - nabít.
Mezerník - brzda.
G - kouřové granáty.
H - světla.
1, 2, ... (na anglické klávesnici) - výběr munice.
PrintScreen - uloží obrázek ze hry (je umístěn dosložky: c:\Users\uživatel\Saved Games\ArmoredWarfare\User\ScreenShots).

Cheaty:
Nemám.