7 dní a 7 nocí


6 ženichů a 1 navíc
7 dní a 7 nocí

Oficiální stránky: Nejsou
Výrobce: Pterodon (Česká republika)
Datum vydání: 1994
Hodnocení:
6/10
Obchod/ Download: Download, Manuál.
Recenze: Není.
Návod:
Bonusweb a Abecedaher.
Čeština: Ano.
Multiplayer: Ne
Editor: Ne
Kompatibilita s Windows XP: OK (Verze z Webshare v DOSBoxu. V nastavení zvuku vyberte PC speaker, jinak vám bude neustále nepříjemně pískat v reproduktorech. A ne, nebojte se, zvuk přes PC speaker nepůjde. :))
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit): OK (Verze z Webshare v DOSBoxu. V nastavení zvuku vyberte PC speaker, jinak vám bude neustále nepříjemně pískat v reproduktorech. A ne, nebojte se, zvuk přes PC speaker nepůjde. :))
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit): OK (Verze z Webshare v DOSBoxu. V nastavení zvuku vyberte PC speaker, jinak vám bude neustále nepříjemně pískat v reproduktorech. A ne, nebojte se, zvuk přes PC speaker nepůjde. :))Recenze:

Stará česká adventura s erotickým nádechem. Hlavním hrdinou je soukromý detektiv Venca Záhyb z městečka Lhota. Vencu pověří místní zbohatlík Smith, aby ohlídal jeho 7 dcer, když odjede na týden pryč z města. Venca, jako známý prasák, se samozřejmě hned první den v hospodě vsadí s kámošem, že všech 7 dcer během týdne oš***. :) A tak je prostě vaším úkolem pomocí klasické adventurní činnosti dostat se do postelí všem děvčatům. A že do jejich postelí vede často velice složitá cesta. :) Hra je plná chlípného humoru.
Plusy:
Celkem solidní humor.
Mínusy:
Hra nemá dabing, ale jen hudbu a zvukové efekty. Ve hře chybí i popisky předmětů, které jsou pod kurzorem myši, takže si aktivní místa na obrazovce musíte tak nějak odhadovat sami. Grafika je už na dnešní dobu hodně kostičkovaná. Hru lze ukládat pouze do 5 save pozic. Hra je dost krátká. Cracknutá verze, která byla uvolněna zdarma, bohužel postrádá kopulační minihry, kdy dostanete holku už do postele a klikáním myší udáváte tempo. :)

Ovládání:
Levé tlačítko myši - vše.

Cheaty:
Nemám.
6 ženichů a 1 navíc

Oficiální stránky: Nejsou.
Výrobce: Enteron/ Illusion Softworks (Česká republika)
Datum vydání: 2003
Hodnocení:
7/10
Obchod/ Download: Download
Recenze: Tiscali Games
Návod: Bonusweb.
Čeština: Kompletně v češtině
Multiplayer: Ne
Editor: Ne
Kompatibilita s Windows XP: OK
Kompatibilita s Windows 7 (64 bit): OK
Kompatibilita s Windows 10 (64 bit): OKRecenze:

Volné pokračování starší české adventury "7 dní a 7 nocí". Pokud jste ji (stejně jako já) nehráli, tak vězte, že její hlavní hrdinou je soukromý detektiv Venca Záhyb, jež měl jednomu zbohatlíkovi hlídat jeho 7 dcer. Venca je sice ohlídal, ale během 7 dní a hlavně 7 nocí, :) je stihnul všechny oplodnit, za což ho onen zbohatlík jménem Smith nakopnul do zadnice takovou silou, že jej vyslal až do vesmíru. Nová hra tedy pokračuje tam, kde předchozí díl skončil a to ve vesmíru, kterým Venca letí. Cestu mu ovšem zkříží nově objevený asteroid a po srážce s ním Venca dopadne zpět na Zemi. Okamžitě po přistání přímo na kokos si ho najde Smith a sdělí mu, že pokud pro všechny jeho zneuctěné dcery, které již mají mimina, nenajde ženichy, tak dopadne velice špatně. Vašim úkolem v téhle klasické ztřeštěné adventuře je tedy pomoci Vencovi najít všem 7 dcerám ženichy podle jejich gusta. Ve hře je v hojné míře použito dosti ujetých sexuálních motivů, díky nimž je hra označena 18+ - tedy nic pro malé děti!!! (Těm kupte raději Poldu nebo Horké léto. :)).
Plusy:
Hra je zcela zdarma!!! Skvělý smysl pro humor občas velmi hrubého zrna. :) I co se týče nesexuálního humoru, tak se naválíte pod stolem smíchy (jako já) do sytosti. Například po rozhovoru s jednou dcerou, která venčí na ulici pejska se onen pejsek vykadí takovým brutálním způsobem, že s sebou švihnete jako já. :))) Nebo si zkuste do později získaného megakondomu naládovat ono psí megalejno a Venca zareaguje super hláškou, po jejímž vyslechnutí skončíte opět v křečích pod stolem. :))) Hra má velice příjemné ovládání - nejsou zde překlikávací kurzory (na každou akci jiný), jako v jiných adventurách a na vše v klidu klikáte levým tlačítkem.
Mínusy:
Jednoduchá grafika, ale dostačující. Hra se ukládá do jediné save pozice, která se vždy přepíše a pokud si chcete zálohovat sejvy z celé hry, tak jedině ručně. Zároveň chci poděkovat autorům, že se nestala hrozná věc. Když jsem měl hru již řádně rozehranou a na druhý den chtěl pokračovat, tak jsem omylem klikl místo na "nahrát" na "uložit". Ve zlé předtuše jsem dal tedy "nahrát" a hra pokračovala tam, kde jsem včera skončil - ani nevíte, jak se mi ulevilo. :)

Ovládání:
Levé tlačítko myši - vše.

Cheaty:
V návodu chybí taková drobnost: motorovou pilou seřežte strom u indiána, aby jste se mohli schovat za stromy když si to chcete... ehm... však víte co... :)

Hernajs nevíte někdo, jak můžu zdvihnout zvonící telefon ve vile? Na jednom obrázku ho Venca drží v ruce, ale mě se ho nikdy nepodařilo zdvihnout!

Závěrečný save.